BEN KÜRŞAT ÇETİN ANTALYA GRAY WOLF YÜZME KURSU kurucusuyum ve aynı zamanda Antalya Yüzme Akademisi işletmecisiyim  Web sitemizde yüzme ve yüzme kursları ile ilgili her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Eğitimlerimizi Akdeniz Üniversitesi BESYO kapalı yüzme havuzunda gerçekleştiriyoruz. Antalya GRAY WOLF YÜZME KURSU ve Antalya Yüzme Akademisi  olarak hizmet veriyoruz.

Antalya GRAY WOLF YÜZME 2016  yılında gençlere spor ruhunu ve spor ahlakını öğretebilmek, gençlerimizi yüzme sporu ile eğitmek, Türk Yüzmesine başarılı yüzücüler  yetiştirmek amacıyla kurulmuştur.

İlkelerini sporun bireye kazandırdığı; centilmenlik, dürüstlük, mücadele gücü, paylaşma, dayanışma, arkadaşlık ve takım ruhu gibi pozitif değerler olarak belirler, bu ilkeler doğrultusunda da uzun yıllardır  gençlerimize ve ailelerine hizmet veriyoruz

 Milli takım düzeyinde spor yapmış sporun   içinden gelen antrenörler  olarak yüzücülerimizin ,kursiyerlerimizin ve sporcu adaylarına örnek olabilecek seviyede  hizmet vermekteyiz . Eğitim ve sporun iç içe kavramlar olduğunu bilen bir yüzme kulubü  olarak Antalya Yüzme  Akademisi , Antalya Gray wolf Yüzme  kursu olarak Antalya da yüzme eğitimi vermekteyiz.