Antalya Yüzme Kursu Fiyatları

Çocuk Yüzme Kursu Fiyatları

Çocuk yüzme kursu eğitimleri yüzme bilme seviyelerine göre kategorilere ayrılarak grup yüzme dersleri işlenmektedir. Yetişkin yüzme kursları üç seviyeden oluşmaktadır. Çocuk yüzme kursları hafta da iki gün, aylık ders süresi sekiz seans olarak yapılmaktadır. Her ders bir saat sürmektedir.aylık ücreti 1500 tl dir

Özel Yüzme Dersi Fiyatları

Özel yüzme dersleri, grup dersleri için vakit bulamayan, ileri seviyedeki diğer öğrencilere yetişmek isteyen, daha kısa sürede yüzmeyi öğrenmek, su korkusunu hızlıca yenip yüzmeye başlamak ve yüzme tekniğini geliştirmek isteyen öğrenciler için mükemmel bir seçenektir. 1 saatlik eğitim ücreti 800 tl dir.

Performans Yüzme Kursu Fiyatları

Haftanın 5 günü 2 şer saat antrenman yapan kulüp tarafından lisanslanmış yüzücülerin olduğu gruplardır haftalık 10 aylık 40 saat antrenman yapmakta olan bu grupların ücreti 2400 tl dir. Bu gruplara katılabilmek için öncelikli olarak temel teknik seviyeleri tamamlamış olmanız gerekir.

Yetişkin Yüzme Kursu Fiyatları

Yetişkin yüzme kursu eğitimleri yüzme bilme seviyelerine göre kategorilere ayrılarak grup yüzme dersleri işlenmektedir. Yetişkin yüzme kursları üç seviyeden oluşmaktadır. Yetişkin yüzme kursları hafta da iki gün, aylık ders süresi sekiz seans olarak yapılmaktadır. Her ders bir saat sürmektedir. Kursu ücreti 1700 tl dir.